Popis služby

Vaše vozidlo zkontrolujeme a připravíme na provedení STK. V případě zájmu zařídíme kontrolu STK za vás. Vozidlo zanecháte v servisu a po provedení kontroly si vozidlo s platnou STK vyzvednete. Tato služba nezahrnuje přípravu vozidla na kontrolu Emisí.

Přednost služby

Kontrola vozidla před STK zkušeným mechanikem odhalí závady, které brání provedení STK. Zjištěné závady po dohodě odborně opravíme za příznivou cenu v nejkratším možném termínu. Náš technik za Vás zajistí objednání a provedení STK. Před ukončením platnosti STK Vám nabízíme zdarma zaslání upozorňovací SMS.

Přínos pro zákazníka

Díky našim zkušenostem s přípravou vozidla na STK a provedením pravidelné technické kontroly se vyhnete nepříjemnostem a finančním nákladům spojených s opakováním technické kontroly. Na případné zjištěné závady Vás upozorníme a po dohodě odborně odstraníme, čímž se výrazně zvýší Vaše bezpečnost. Zajistíme za Vás termín a potřebné administrativní úkony. Na stanici STK zajedeme za Vás a Váš čas tak můžete využít mnohem efektivněji. Díky naší upozorňovací SMS již nezapomenete na pravidelnou technickou prohlídku a vyhnete se tak případné pokutě.

Popis

Příprava Vašeho vozidla na STK naším kvalifikovaným mechanikem včetně prohlídky na zvedáku zahrnuje především tyto kontroly:

Správnost identifikačních údajů vozidla

Úplnost povinné výbavy vozidla

Viditelnost z vozu (skla, stěrače, ostřikovače, zrcátka)

Stav a funkčnost osvětlení (vizuální kontrola)

Stav brzd (vizuální kontrola) a funkce ruční brzdy

Provozní vůle v řízení a nápravách

Stav podvozkových dílů

Těsnost a stav výfukového systému

Těsnost motoru, převodové skříně a únik provozních kapalin

Stav pneumatik (hloubka dezénu, správnost rozměru, poškození, DOT, nerovnoměrné opotřebení)

Stav karoserie

Prohlídkou Vašeho vozidla před STK získáte přehled o reálném stavu kontrolovaných částí. V případě zjištěné závady od nás dostanete nabídku na její odstranění.

Během přípravy vozidla na STK Vám můžeme i zkontrolovat a vyměnit provozní kapaliny (olej, brzdová kapalina, chladící kapalina), které mají určitou životnost a jejich pravidelnou výměnou zabezpečujete nejen delší životnost součástí vozidla, ale hlavně dbáte na svou bezpečnost a komfort jízdy.

Obdobně jsme Vám schopni nabídnout kontrolu a seřízení geometrie, která výrazně přispívá ke snížení opotřebovávání Vašich pneumatik a bezpečnost a komfort jízdy.

V síti BestDrive jsme připraveni o Vaše vozidlo plnohodnotně pečovat.