Pneuservis realizuje práce související s komplexní péči o pneumatiky, duše a ventily v době jejich provozování. Je tu proto, aby Vás zbavil problémů a starostí s pneumatikami při používání vozidel všeho druhu. Náš pneuservis není zaměřen pouze na osobní automobily, nákladní automobily, zemědělské stroje a motocykly. Umíme si poradit i se zahradní technikou a dalšími technickými prostředky používajícími kola obutdé plášti s dušemi i bez nich.

Pro nabídku nových pneumatik nebo servisních služeb na Vaše vozidlo nás neváhejte kontaktovat
Tel:  721 245 640 nebo info@pneu-holub.cz

 

Osobní vozidla

Pneuservis pro osobní vozidla je určen pro každý typ osobního automobilu, dodávky i SUV. V našem servisu najdete přátelský a profesionální přístup.

Pracujeme pod značkou BestDrive - což Vám záručuje kvalitu a spolehlivost poskytovaných služeb.

Na cestách jezdí vozidla s vyššími konstrukčními rychlostmi. Prodlužují se dálnice a rychlostní silnice. Uvažuje se o zvyšování nejvyšších dovolených rychlostí. Roste na komunikacích počet vozidel a také řidičů s různými zkušenostmi a různou délkou praxe. S těmito fakty vystupuje do popředí i kvalita pneumatik a odbornost jejich servisu.

Pneuservis pro osobní vozidla u nás nabízený zákazníkovi je pro nás důležitý nejen z odborného pohledu na kvalitu odvedené práce, ale současně potřebnými technickými informacemi o pneumatikách. Jde nejen o informace o rozměrech a dezénech pneumatik, ale také o informace o nosnosti pneumatik rychlostní kategorii, případně o další důležité informace související s konkrétním vozidlem a jeho používáním v provozu. Naši zaměstnanci se pravidelně vzdělávají a jsou na prezentaci nabídky sortimentu, odborně realizovanou práci i na kvalitu trvale připravováni.

Umíme zákazníkovi nejen nabídnout správnou pneumatiku pro jeho vozidlo a vysvětlit způsob použití, ale současně provést odborný pneuservis pro osobní vozidla. Někteří naši servisní mechanici mají současně i odbornost automechanika.

Naše strojní a přístrojové vybavení, které k této práci používáme je další podmínkou pro odborné a kvalitně provedené úkony. 

Demontáž, montáž a vyvážení kol jsou prováděny dle standardních pracovních postupů na kvalitním strojním zařízení, které čas od času nahrazuje modernějšími.

Standardem kvality a bezpečnosti provozu je používání momentového klíče pro dotažení šroubů kol.

Standardní doplňkovou službou je huštění pneumatik inertním plynem (vyšší životnost pneumatik, nižší valivý odpor).

 Další doplňkovou službou je skladování kol nebo pneumatik zákazníků po dobu do příští sezóny.

Nákladní vozidla

Odborně vyměníme kola (pneumatiky, disky, duše, ventily) včetně vyvážení, huštění a případně ekologicky zlikvidujeme ojeté pneumatik.

V dnešní době je velká konkurence na trhu nákladních dopravců, V ní vyhrávají ti, jejichž zákazníci se na svého dopravce mohou spolehnout. Provozuschopnost vozidla je pro dopravce na prvním místě. A pneumatiky v tom hrají svou roli, a proto i péče o ně. Kvalitně odvedená pneuservisní není z tohoto pohledu zanedbatelná.

Naše dlouholetá tradice, profesionalita, odbornost a zkušenosti i servisní vybavení a dodržování standardních pracovních postupů, jsou zárukou toho, že se na nás můžete spolehnout. Vaši zákazníci se pak mohou spoléhat na to, že Vaše vozy převezou to co požadují přemístit tam, kam potřebují a včas.

Demontáž, montáž, vyvážení kol, opravy duší a pneumatik jsou prováděny dle standardních pracovních postupů na odpovídajícím strojním vybavení a odborně připraveným personálem.

Standardní doplňkovou službou je huštění pneumatik inertním plynem ( pro vyšší životnost pneumatik, nižší valivý odpor).

 Umíme, pokud to jinak nejde provést servisní práce po dohodě a vyjímečně i přímo u zákazníka.

 K naši nabídce patří i protektorování a zpětný odběr opotřebených pneumatik.

Motocykly

Provádíme výměna moto-plášťů a vyvážení. Pro upřesnění toho co pro Váš "stroj" jsme schopni zajistit, doporučujeme nás kontaktovat.

 

 

Agro

Odborně vyměníme kola (pneumatiky, disky, duše, ventily), nahustíme a opotřebené pneumatiky a duše ekologicky zlikvidujeme.

zaručujeme odbornost a kvalitu prováděných prací na odpovídajícím strojním vybavení.

Dnešní doba klade vysoké požadavky na užitnou hodnotu AGRO pneumatik (větší kontaktní plocha, vysoká záběrová síla, menší tlak na půdu, vyšší rychlost, vysoká životnost a úspora pohonných hmot). Bez patřičné odbornosti, kvality a profesionality nelze žádoucího výsledku dosáhnout a proto jsou tyto vlastnosti pro nás prioritou, kterou umocňují i naše závazky v rámci BestDrive.

Naše dlouholetá tradice v této oblasti podnikání, profesionální přístup, znalosti a zkušenosti i strojního a nástrojového vybavení jsou zárukou toho, že se na nás může zákazník spolehnout