Odborně opravíme bodové praskliny čelního skla vozidla do průměru 2,5 cm.

Provedením opravy se zabrání dalšímu prasknutí skla v místě poškození. Sklo po opravě nevykazuje optickou vadu. Zákazník obdrží atest pro případnou kontrolu STK, Policie ČR, apod.

Realizace opravy přináší klientovi významnou finanční úsporu, neboť není nutno provádět výměnu čelního skla. Zákazník ušetří čas i náklady.

Výměna poškozeného čelního skla je finančně nákladná. Poškození čelního skla je závada typu C, pro kterou není vozidlo způsobilé k provozu na pozemních komunikacích. Potíže mohou vzniknout i při kontrole na STK, neboť kontrola čelního skla je zařazena mezi vybraná kontrolní místa. Při silniční kontrole Policií ČR se řidič s poškozeným čelním sklem vystavuje odebrání osvědčení o technického průkazu k vozidlu. Při cestě do zahraničí s poškozeným čelním sklem nebude řidiči umožněn vjezd na území cizího státu.

To jsou některé z problémů, které řidiče s poškozeným čelním sklem čekají. Navíc je bezpečnost řidiče a celé posádky vozu je z důvodu omezeného výhledu snížena. Právě z těchto důvodů vstupuje do popředí odbornost, kvalita a profesionalita služby, kterou provádíme v našem servisu, který patří do sítě BestDrive. Pro tyto opravy čelních skel máme požadovanou autorizaci a proto se na nás můžete spolehnout.

Neměňte zbytečně čelní sklo a zkuste si jej u nás nechat opravit!