Tento rezervační systém můžete používat díky webové aplikaci společnosti Reservanto s.r.o. Místo vymýšlení vlastního řešení, využíváme již vymyšlený a mnohými používáním ověřený systém. Náš web zachovává u obsahu rezervačních stránek formátování provozovatele tohoto systému.

Zahajujeme přezouvání pneumatik na zimní období od 1.10.2022 ve 2 boxech s možností rezervace termínu a času v provozní době pneuservisu a to v říjnu a listopadu 2022. Mimo toto období nelze rezervaci zadávat. Box systém přiřazuje sám a tak po Vaši rezervaci může opakovaně kalendář k objednání zobrazovat volný čas a den i když jste se na tutéž dobu objednávali vy. To je proto, že v druhém boxu bylo v tutéž dobu ještě volno. Na závěr rezervace je Vám odeslán email s potvrzením rezervace. Proto jeho zapsání do formuláře věnujte jeho zadání pozornost. Chyba bude znamenat že Vám potvrzení a také upozorňující email před rezervací nedorazí!

Při rezervaci požadujeme zadání SPZ k vaši snadné identifikaci technikem, jméno a příjmení rezervujícího, jeho telefonní číslo pro potvrzení rezervace emailovou adresu. Firemní a Fleety žadatelé uvádějí ještě název firmy, jehož vozidlo do pneuservisu přiveze. Podle pravidel provozovatele rezervačního systému jsou tyto údaje z databáze smazány po 14-ti dnech od data provedení rezervované služby.

Služba má uvedenou cenu platnou pro Alu kola. V praxi se mohou vyskytnout odchylky od standardního provedení této služby, které náledně mohou cenu ovlivnit  např.výměna ventilku, huštění plynem  a pod.