Box systém přiřazuje sám a tak po Vaši rezervaci může opakovaně kalendář k objednání zobrazovat volný čas a den i když jste se na tutéž dobu objednávali vy. To je proto, že v druhém boxu bylo v tutéž dobu ještě volno. Na závěr rezervace je Vám odeslán email s potvrzením rezervace. Proto jeho zapsání do formuláře věnujte jeho zadání pozornost. Chyba bude znamenat že Vám potvrzení a také upozorňující email před rezervací nedorazí!

Při rezervaci požadujeme zadání SPZ k vaši snadné identifikaci technikem, jméno a příjmení rezervujícího, jeho telefonní číslo pro potvrzení rezervace emailovou adresu. Firemní a Fleety žadatelé uvádějí ještě název firmy, jehož vozidlo do pneuservisu přiveze. Podle pravidel provozovatele rezervačního systému jsou tyto údaje z databáze smazány po 14-ti dnech od data provedení rezervované služby.

Služba má uvedenou cenu platnou pro Alu kola. V praxi se mohou vyskytnout odchylky od standardního provedení této služby, které náledně mohou cenu ovlivnit  např.výměna ventilu, huštění plynem  a pod.