POPIS SLUŽBY

Měření a případné seřízení geometrie náprav vozidla.

PŘEDNOST SLUŽBY

Kontrola stavu seřízení geometrie jednotlivých částí přední a zadní nápravy podvozku vozidla pomocí přesného kalibrovaného elektronického zařízení.

PŘÍNOST PRO ZÁKAZNÍKA

Správné seřízení geometrie náprav vozidla zvyšuje životnost pneumatik, zlepšuje komfort jízdy a má vliv na Vaši celkovou bezpečnost. BestDrive doporučuje provést kontrolu geometrie po každé výměně pneumatik, výměně dílů podvozku a řízení nebo po silném nárazu kola do překážky (např. najetí na výmol, obrubník, výtluk, …)

POPIS

Nestandardní (nerovnoměrné) opotřebení pneumatik Vás dovede vizuálně upozornit na možnost závady nebo na špatné seřízení geometrie podvozku Vašeho vozidla.

Kontrolu a seřízení geometrie podvozku provádíme na moderním měřícím zařízení. Používáme elektronické osmi-senzorové nebo 3D kamerové zařízení s indikací naměřených hodnot, včetně grafického zobrazení. Naměřené hodnoty jsou porovnány s předepsanými hodnotami výrobců vozidel. Zjištěné odchylky v nastavení geometrie podvozku Vám mohou naši mechanici okamžitě seřídit. Výstupem měření je protokol z tiskárny, která je součástí měřícího zařízení.

Všechna naše měřící zařízení jsou pravidelně kalibrována s vysokou přesností. V naší síti BestDrive používáme pouze zařízení předních světových výrobců. Pro seřizování vozidel značky Mercedes-Benz jsou všechny naše pobočky vybaveny sklonoměry, které jsou nezbytným předpokladem pro správné seřízení geometrie těchto vozidel.

Některé naše provozovny jsou vybaveny potřebným zařízením i pro kontrolu a seřízení geometrie prodloužených dodávkových vozidel.

Požadujte kontrolu geometrie v našich servisech, které jsou pro tuto činnost vybaveny!

Zvýšíte životnost svých pneumatik, zlepšíte komfort jízdy a zvýšíte bezpečnost provozu.

Ceny za kontrolu a seřízení geometrie Vám rádi sdělíme na kterékoliv pobočce BestDrive.